•• Mantelzorgen doe je niet alleen ••

contact

Maand van de Mantelzorger 2025

Op 10 november worden alle mantelzorgers in het zonnetje gezet tijdens de landelijke Dag van de Mantelzorg. In Arnhem gaan wij in de maand november allerlei leerzame en leuke activiteiten organiseren voor mantelzorgers én professionals.

Wij willen organisaties en bedrijven ook stimuleren om actief aandacht te besteden aan hun eigen mantelzorgers in deze maand. Heb je hier hulp bij nodig? Wij denken graag met je mee!

Er zijn verschillende mogelijkheden om deel te nemen aan de Maand van de Mantelzorger 2025.

  • Deel het programma van MVT Arnhem actief met mantelzorgers binnen jouw organisatie.
  • Bestel een speciaal bedankje bij MVT Arnhem. Deze kun je in de maand oktober uitdelen om jouw mantelzorgers te bedanken.
  • Organiseer zelf een activiteit in de maand november. Deel dit met ons en dan nemen we jouw activiteit mee in de speciale activiteitenkalender. 
  • Verspreid de landelijke campagne rondom de Dag van de Mantelzorg. Zodra de campagne beschikbaar is kun je deze hier downloaden.
  • Overige: Er zijn vast nog veel meer leuke ideeën en mogelijkheden. Wil je dat wij met je meedenken? Neem dan contact op met Claudia Haenen via [email protected]

Hou deze pagina in de gaten voor de laatste nieuwtjes en bestelformulieren.

  •