•• Mantelzorgen doen we samen ••

contact

Activiteitenkalender voor professionals

In deze activiteitenkalender staan alle activiteiten die MVT Arnhem binnenkort organiseert voor professionals.
Staat een activiteit nog niet gepland, maar heb je wel interesse? Laat het ons weten
Kijk ook eens op de activiteitenkalender voor mantelzorgers!

Activiteitenoverzicht 2025

Wij hebben een handig overzicht gemaakt van alle activiteiten die wij de komende tijd voor mantelzorgers organiseren. Klik hier voor het complete overzicht (of klik op het onderstaande plaatje). Lees meer »

(Online) Workshop Samenwerken met mantelzorgers: waarom en hoe?

Samenwerken met mantelzorgers: waarom en hoe? Bijna ieder zorgvrager heeft een mantelzorger. Dus als professional kom je hen regelmatig tegen. Misschien gaat je focus er in eerste instantie niet naar uit. Tenslotte is de zorgvrager je cliënt. Toch? Lees meer »

App groep SamenSterk: Voor mantelzorgers van jonge mensen met dementie

Zorgen voor een jong iemand met dementie (onder de 70 jaar) confronteert je met veel vragen en uitdagingen. Financiële consequenties, veranderingen in de relatie, impact op het gezin, rouw & verlies, omgaan met de verschillende fases van de ziekte. Lees meer »

Nationale Voorleesdagen 2026

Op 21 januari starten de Nationale Voorleesdagen 2026. Ook MVT Arnhem schenkt hier graag aandacht aan en stelt het boek ‘Een moeder vol stoplichten’ beschikbaar voor basisscholen. Dit boek is geschreven voor kinderen van 8 tot 12 jaar en gaat over hoe het is om op te groe... Lees meer »